Yakınınızın bir huzurevine ihtiyacı olduğunu bazı sorulara göre değerlendirebilirsiniz. Bu sorulardan bazıları şunlar olabilir; Yaşlınızın bakımı için daha kompleks ve profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor musunuz? Yaşlınızın gün içerisinde periyodik olarak takip edilmesi gereken ihtiyaçları (yatış pozisyonu, pansuman, ilaç takibi, beslenme, enjeksiyon vb.) var mı? Yaşlınız zaruri ihtiyaçlarını (yemek yapma, yemek yeme, tuvalet ihtiyacını giderme, kişisel bakımını yapabilme vb.) kendisi giderebiliyor mu? Yaşlınızın 7/ 24 takip ihtiyacı var mı? Yaşlınızın sosyalleşme düzeyi ne durumda? Eğer bu sorulara tam olarak cevap veremiyor ya da verdiğiniz cevap sizi tereddütte bırakıyorsa ANKA Huzurevi yanınızda.

ANKA Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak önceliğimiz yaşlılarımızın kendilerini yalnız ve terkedilmiş hissetmemeleri için ailelerinin ve yakınlarının düzenli ziyaret gerçekleştirmeleridir. Yapılacak olan bu ziyaretlerde yaşlımızın uygunluğu ilk kriterdir. Gelecek olan ziyaretçilerimizin yakınları hakkında detaylı bilgi alabilmeleri için ziyaretlerin 09:00 – 15:00 saatleri arasında yapılması uygun olacaktır.

Kuruluşumuzda sunulan tüm hizmetler aylık ücrete dâhildir. Bu hizmetlerin dışında yaşlının şahsına ait olarak yapılan harcamalar yaşlının yakını veya kendisi tarafından karşılanmaktadır.